Psychotesty dla kierowców samochodów służbowych w Poznaniu

Zachęcamy do skorzystania z oferty na badania psychologiczne Pracowni „Zielone Światło” w Poznaniu. Nasi pracownicy przeprowadzają kompleksowe testy psychologiczne dla kierowców samochodów służbowych kat. B. Pracownia Badań znajduje się w samym centrum Poznania, zapewniamy bezproblemowy dojazd i miejsce parkingowe dla każdego klienta. Do przeprowadzania testów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Gwarantujemy bezstresową atmosferę oraz szczegółowe omówienie wyników po przeprowadzonym badaniu.

Na czym polegają badania dla kierowców aut służbowych kat. B?

Każdy kierowca, który w celach służbowych prowadzi na co dzień samochód, powinien posiadać aktualne orzeczenie lekarskie o sprawności psychotechnicznej. Orzeczenie jest również potrzebne, kiedy pracownik wykorzystuje w tym celu własny pojazd. W Pracowni Badań Psychologicznych „Zielone Światło” przeprowadzamy badania dla kierowców samochodów służbowych. Przeprowadzamy testy widzenia zmierzchowego oraz badamy reakcję wzroku na olśnienia. Badania psychologiczne wykazuje również szybkość reakcji kierowcy na zagrożenia oraz poziom umiejętności logicznego myślenia w czasie jazdy.

Atrakcyjna oferta

Skorzystaj z naszej oferty już dziś! Aby dostosować się do potrzeb pacjentów, przeprowadzamy badania kierowców w Poznaniu siedem dni w tygodniu. Każdemu pacjentowi pracowni zapewniamy:

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds