Psychotesty dla instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy

Pracownia Badań Psychologicznych „Zielone Światło” przeprowadza badania psychologiczne dla kierowców szkolących się na egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy. Nasze biuro znajduje się w centrum Poznania. Zapewniamy bezproblemowy dojazd i parking dla pacjentów. Jesteśmy dostępni dla zainteresowanych badaniami przez cały tydzień w godzinach od 7:00 do 20:00, aby dopasować się do potrzeb klientów.

 

Jakie badania przeprowadzamy?

Aby zostać instruktorem nauki jazdy nie wystarczy być tylko dobrym i doświadczonym kierowcą. Oprócz testów na widzenie zmierzchowe, przestrzenne i reakcje na olśnienia, przeprowadzamy również badania cech osobowości kandydatów. Dzięki temu, pracownicy mogą ustalić czy kierowca nadaje się na nauczyciela. Dodatkowo, przeprowadzamy testy na szybkość reakcji w przypadku zagrożeń.

Testy dla kierowców szkolących się na egzaminatorów nauki jazdy, są bardzo podobne do psychotestów przeprowadzanych dla instruktorów. Ich celem jest wykazanie, czy pacjent może podjąć czynności związane z pracą egzaminatora.

 

Kompleksowe badania dla każdego kierowcy

Oferujemy przeprowadzenie badania kierowców Poznań i wystawienie stosownego oświadczenia w ciągu jednego dnia. Nasi pracownicy zajmują się również szczegółowym omawianiem wyników. Prowadzimy również badania dla:

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds