Na czym polegają testy psychologiczne dla kierowców rajdowych?

Pracownia Badań Psychologicznych „Zielone Światło” w Poznaniu prowadzi badania psychologiczne dla kierowców rajdowych i wyścigowych. Jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu, aby dostosować się do potrzeb każdego klienta. Nasze biuro mieści się w samym centrum Poznania. Zapewniamy Państwu bezpłatne miejsce parkingowe w czasie przeprowadzanego testu.

Badania dla przyszłych kierowców wyścigowych w Poznaniu

Test psychotechniczne mają za zadanie wykazać predyspozycję kierowcy na drodze, nawet w trudnych warunkach. Testy dla kandydatów na kierowców rajdowych badają zdolność logicznego myślenia i podzielność uwagi. W czasie spotkania z pacjentem sprawdzamy również szybkość reakcji na zagrożenia oraz spostrzegawczość. Nasi pracownicy przeprowadzają również badania kierowców w Poznaniu na widzenie zmierzchowe, stereoskopowe oraz reakcję na olśnienia u pacjenta.

Kompleksowe badania i obsługa

Badania psychotechniczne i psychologiczne na kierowcę rajdowego i wyścigowego nie są dożywotnie. W pracowni „Zielone Światło” w Poznaniu stosowne dokumenty wystawiamy maksymalnie na okres 5 lat. Testy psychologiczne na kierowcę rajdowego i wyścigowego po uzyskaniu licencji, wymagają powtarzania.

Naszym klientom zapewniamy:

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds