Badania psychologiczne kierowców Poznań

W badaniach psychologicznych dla kierowców duże znaczenie ma sprawność psychofizyczna i szybka reakcja na zagrożenia, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Pracownia Badań Psychologicznych Zielone Światło w Poznaniu przeprowadza psychotesty dla kierowców zawodowych na każdą kategorię samochodową. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kierowców z okolic Poznania, Swarzędza, Lubonia, Komornik.

Oferujemy testy psychologiczne dla kierowców z kategorią:

Doświadczona pracownia

Psychotesty przeprowadzane na poszczególną kategorię prawa jazdy polegają na badaniu umiejętności motorycznych, ocenie zagrożenia, testowaniu refleksu kierowcy i zdolności do podejmowania decyzji. Dodatkowo, badamy również cechy osobowości, które muszą być zgodne z określonym profilem kierowcy zawodowego. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia i najnowsze rozwiązania. Badamy również kandydatów na instruktorów jazdy, osoby prowadzące zajęcia doszkalające, egzaminatorów oraz taksówkarzy.

Profesjonale podejście

Wychodzimy naprzeciw każdemu klientowi, dlatego pracownia czynna jest codziennie przez kilkanaście godzin, aby dostosować się do Państwa godzin pracy. Zapewniamy profesjonalne podejście i szybką realizację zlecenia. W pracowni Zielone Światło orzeczenie i omówienie wyników odbywa się w dzień przeprowadzanych testów.

Zobacz także:

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds