Psychotesty dla operatorów wózków widłowych w Poznaniu

Pracownia „Zielone Światło” w Poznaniu przeprowadza badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych i kierowców maszyn z każdą kategorią prawa jazdy. Działamy przez siedem w dni w tygodniu, w niestandardowych godzinach, aby dopasować się do godzin Państwa pracy. Z naszych testów mogą skorzystać zarówno kandydaci na kierowców oraz kierowcy: zawodowi oraz pojazdów uprzywilejowanych i służbowych.

Co wykazują badania psychologiczne?

Każdemu pacjentowi z Poznania i okolic zapewniamy bezstresowe warunki podczas wykonywania testów psychotechnicznych dla operatorów wózków widłowych i maszyn. Testy polegają na przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem oraz zbadaniu umiejętności logicznego myślenia, czasu reakcji na zagrożenia oraz ocenę prędkości. Badania dla kierowców obejmują również sprawdzenie zdolności wzroku do widzenia stereoskopowego, zmierzchowego oraz adaptacji oka po olśnieniu.

Doświadczenie i zaufanie kierowców

Dzięki przeprowadzonym badaniom psychotechnicznym dla operatorów z Poznania, możliwe jest wykluczenie przeciwwskazań do wykonywania czynności kierowcy wózka widłowego czy innej maszyny. W Pracowni „Zielone Światło” dysponujemy najnowszymi przyrządami badawczymi. Jesteśmy najczęściej polecaną pracownią badań psychologicznych dla kierowców w Poznaniu.

Przeprowadzamy badania wstępne i okresowe dla operatorów:

Sprawdź również inne badania kierowców oferowane przez pracownię „Zielone Światło” w Poznaniu!