Sprawdzone badania widzenia zmierzchowego dla kierowców

Pracownia Badań Psychologicznych „Zielone Światło” przeprowadza psychotesty dla kierowców. Jesteśmy dostępni dla zainteresowanych siedem dni w tygodniu, aby dostosować się Państwa godzin pracy i zajęć. Jednym z badań, które przeprowadzamy w pracowni znajdującej się w centrum Poznania jest badanie widzenia zmierzchowego.

 

Czym jest widzenie zmierzchowe?

Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości nowoczesnego sprzętu, pracownicy są w stanie określić przystosowanie do widzenia mezopowego każdego kierowcy. Przy przeprowadzaniu testów na widzenie zmierzchowe, badamy również reakcję na olśnienia dla kierowców z Poznania i okolic. Oba badania pozwalają określić przystosowanie wzroku w czasie jazdy w niesprzyjających warunkach, które pojawiają się codziennie na drodze. Orzeczenia dotyczące badania kierowców w Poznaniu wystawiamy w dzień przeprowadzanego testu. Na życzenia pacjenta, szczegółowo umawiamy wyniki.

 

Kompleksowe badania dla wszystkich kierowców

Testy przeprowadzamy dla kierowców:

Badamy również kandydatów szkolących się na instruktorów jazdy i egzaminatorów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds