Badanie psychologiczne kierowców – na czym polega?

Sprawdź na czym polegają badania psychologiczne kierowców – zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Badań Zielone Światło wszystkich kierowców z Puszczykowa, Lubonia Swarzędza i Komornik. Prowadzimy badania psychologiczne dla kierowców na terenie Poznania i okolic. Oferujemy:

Jakie uzyskujemy wyniki przy pomocy badań psychologicznych kierowców?

Badanie sprawności intelektualnych i procesów poznawczych ma za zadanie określić czy kierowca w pełni reaguje na bodźce i jest zdolny do podejmowania odpowiednich działań na drodze. Najczęściej stosowane narzędzia w tym bloku to:

Kolejną czynnością jest przeprowadzenie wywiadu. Omawiane są na nim kwestie związane z spożyciem alkoholu, przebytymi chorobami, stosunkiem do innych użytkowników ruchu drogowego, stylem pracy. Testy psychologiczne dla kierowców polegają również na weryfikacji osobowości kierowcy lub kandydata na kierowcę. Badamy stabilność emocjonalną i stosunek kierowcy do norm społecznych.

Zachęcamy do skorzystania z badania zawodowych kierowców, operatorów wózków widłowych oraz przyszłych instruktorów jazdy. Orzeczenie i wynik przeprowadzonych badań przedstawiamy tego samego dnia.

Zobacz także:

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds