Psychotesty dla kierowców online

Pracownia Badań Psychologicznych „Zielone Światło” umożliwia zainteresowanym zapisy na psychotesty dla kierowców online – za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej lub zapisy telefoniczne. Do badań wykorzystujemy bazę nowoczesnych narzędzi pomiarowych. Zapewniamy wszystkim klientom bezpłatne miejsce parkingowe na czas przeprowadzanych testów psychologicznych oraz bezstresową atmosferę. W celu uzyskania informacji na temat wolnych terminów na przeprowadzenie psychotestów dla kierowców, zachęcamy do skorzystania z formularza online.

Badania dla kierowców – najważniejsze informacje

Każdy pacjent w celu przeprowadzenia badania, musi posiadać dowód osobisty oraz skierowanie na wykonanie testów. Aby dostosować się do potrzeb pacjentów, badania psychologiczne przeprowadzamy przez cały tydzień, w godzinach od 7:00 do 20:00.

Badania kierowców przeprowadzane w pracowni „Zielone Światło” w Poznaniu obejmują, m. in. badanie:

Kompleksowe usługi

„Zielone Światło” w Poznaniu to najczęściej polecana pracownia badań psychologicznych. Wyniki przeprowadzonych badań przedstawiamy w dzień wykonywanych testów. Na życzenie pacjenta, szczegółowo omawiamy wyniki. W Pracowni „Zielone Światło” zajmujemy się również badaniami dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych oraz taksówek.

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds