Psychotesty kierowców zawodowych Poznań

Pracownia Badań Psychologicznych “Zielone Światło” świadczy usługi z zakresu psychotestów dla kierowców zawodowych z Poznania, Swarzędza, Suchego Lasu, Lubonia i okolic. Nasze biuro znajduje się przy ul. Świętego Marcina, a więc w ścisłym centrum miasta. Dla komfortu naszych klientów zadbaliśmy również o bezpłatny parking.

W naszej bogatej ofercie testów psychologicznych dla kierowców znajdą Państwo m.in:

Zapisy online

Pracownia “Zielone Światło” czynna jest siedem dni w tygodniu, także w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dostosowujemy się do Państwa planu dnia, dlatego umożliwiamy Państwu zapis na konkretne badania przy pomocy formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce kontakt lub telefonicznie. Badanie może się odbyć nawet tego samego dnia, co rejestracja.

Nowoczesne metody badań

Do wykonania psychotestów dla kierowców zawodowych wykorzystujemy nowoczesne metody badań, takie jak:

Badania kierowców przeprowadzane są w bezstresowej i miłej atmosferze – dbamy o komfort i indywidualne podejście do każdego z klientów. Psychotesty maja na celu sprawdzić odporność na stres, badają zdolność koncentracji oraz podzielność uwagi. Każdy z badanych ma możliwość poprawy niezaliczonego testu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Pracowni Badań Psychologicznych “Zielone Światło”

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds