Test na szybkość reakcji Poznań

Bogata oferta testów

Pracownia Badań Psychologicznych “Zielone Światło” przeprowadza testy psychologiczne dla kierowców z Poznania i okolic. W swojej bogatej ofercie posiada badania między innymi dla:

Pracownia przeprowadza także testy dla osób, które utraciły prawo jazdy w wyniku przekroczenia dopuszczalnej liczby punktów karnych oraz dla osób po wypadkach.

Test na szybkość reakcji

Testy przeprowadzane przez Pracownię Badań Psychologicznych “Zielone Światło” sprawdzają sprawność psychomotoryczną kierowcy, czyli:

Testy na czas reakcji określają zdolność reakcji na bodźce w sytuacjach prostych i złożonych. Zdolność ta jest rozpatrywana równolegle zarówno w kontekście rozpoznawania bodźca i podejmowania decyzji, jak i reakcji motorycznej.

Przyjazna atmosfera, łatwy dojazd

Badania kierowców na czas reakcji przeprowadzamy w Poznaniu przy ul. św. Marcina, czyli w ścisłym centrum miasta. Zapewniamy darmowy parking na czas badań. Pracownia czynna jest siedem dni w tygodniu, również w godzinach popołudniowych i wieczornych. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę podczas badań. Na życzenie klienta zapewniamy szczegółowe omówienie wyników.

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds