Testy psychologiczne po wypadku Poznań

W Pracowni Badań Psychologicznych „Zielone Światło” zajmujemy się przeprowadzaniem testów psychologicznych po wypadku dla kierowców z Poznania i okolicznych miejscowości. Nasza pracownia znajduje się w centrum miasta. Zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe dla każdego pacjenta. Aby dopasować się do potrzeb klientów, pracownia „Zielone Światło” przeprowadza psychotesty dla zainteresowanych przez siedem dni w tygodniu, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

Na czym polega badanie?

Sprawcy wypadków samochodowych, w których były ofiary, mają obowiązek udać na testy psychologiczne dla kierowców. Oprócz testów na widzenie zmierzchowe i reakcję wzroku na olśnienia, przeprowadzamy również badania psychologiczne i osobowościowe. Dzięki temu, nasi pracownicy są w stanie określić, czy pacjent jest zdolny do wykonywania czynności kierowcy.

Najwyższa jakość usług

W pracowni „Zielone Światło” w Poznaniu oprócz badań psychologicznych dla kierowców po wypadkach samochodowych, przeprowadzamy również testy dla kandydatów na instruktorów jazdy. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne podejście, bezstresową atmosferę i szybkie przeprowadzenie badań. „Zielone Światło” to najczęściej polecana pracownia badań dla kierowców w Poznaniu.

Wszystkim pacjentom gwarantujemy:

Sprawdź pełną ofertę na badania kierowców w Poznaniu.

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds