Testy psychologiczne prawo jazdy Poznań

Pierwsze testy psychologiczne dla kierowców z prawem jazdy są wykonywane przed dniem wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej, potwierdzającego jej ukończenie. Pracownia Badań Psychologicznych Zielone Światło oferuje testy kwalifikacji wstępnej dla przyszłych kierowców zawodowych. Aby zdobyć dodatkowe uprawnienia do przewożenia ładunków, zachęcamy do skorzystania z oferty psychotestów dla kierowców. 

Jakie testy przeprowadzamy w ramach badania?

Przeprowadzamy mezo testy, które badają predyspozycję kierowców do widzenia w ciemnościach. Testy ma również wykazać, jak szybko wzrok wraca do normalnego widzenia w ciemności po oślepieniu. Jest to bardzo ważne badanie ze względu na możliwość pojawienia się takich sytuacji w czasie jazdy nocnej. Za pomocą Stereometru przeprowadzamy również test widzenia przestrzennego u kierowcy, które umożliwia poprawną ocenę prędkości innych samochodów na drodze. Pozwala również wykonywanie manewrów w czasie parkowania pojazdu.

Badamy również sprawność psychoruchową, która bada zależność pomiędzy percepcją, ruchem oraz działaniem kierowcy. Miernik Czasu Reakcji MRK pozwala określić szybkość i równomierność reakcji psychofizycznej na bodźce dźwiękowe i świetlne. Do wykonywania badań psychologicznych na prawo jazdy używamy również aparatów Piórkowskiego oraz krzyżowego. Przy pomocy tych urządzeń badamy:

Przeprowadzamy psychotesty dla przyszłych kierowców samochodów służbowych oraz dla operatorów wózków widłowych. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty Pracowni Badań Zielone Światło w Poznaniu na badania kierowców!

Przerwa urlopowa.


Drodzy klienci uprzejmie informuję o przerwie urlopowej do dnia 02.01.2024

Zapraszam w nowym roku !

This will close in 20 seconds